Сьогодні, 18 листопада, під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія РОЗЕ відбулася оперативна нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Анатолія ДУРИЦЬКОГО, керівника апарату районної державної адміністрації Галини МОСКАЛЕНКО, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій.

Усі керівники управлінь, відділів та установ стисло доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.

Зокрема, порушено питання щодо бюджету району, про найважливіші питання в галузях освіти, медицини та соціального захисту.

Щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 поінформували директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія ГОРЬОВА та головний лікар НКП «Канівська центральна районна лікарня» Віра ШАПОШНИК.

Так, за попередню добу на COVID-19 захворіли 24 особи, з яких:

м. Канів – 18 осіб;

с. Ліпляве – 1 особа;

с. Мартинівка – 1 особа;

с. Сушки – 1 особа;

с. Степанці – 1 особа;

с. Литвинець – 1 особа;

с. Грищинці – 1 особа.

Станом на 18.11.2020 на амбулаторному лікуванні перебувають 194 особи, з яких 23 дитини. Із пацієнтів, які перебували на самоізоляції, одужало за минулу добу – 104 особи. Госпіталізовано – 3 особи. Померлих, які перебували на амбулаторному лікуванні, немає. Взято мазків для дослідження методом ПЛР –62.

З урахуванням зростання захворюваності на COVID-19 керівництво Канівської ЦРЛ планує збільшити кількість ліжок для лікування пацієнтів, інфікованих коронавірусом, до 70. Наразі у лікарні ведуться ремонтні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт приміщень приймального відділення головного корпусу КНП «Канівська ЦРЛ».

Голова райдержадміністрації дав доручення терміново підготувати звернення до голови облдержадміністрації про втручання у ситуацію щодо повільного перебігу ремонтних робіт приймального відділення лікарні та вкотре ініціювати проведення щотижневої наради замовника робіт та підрядної організації.

За результатами наради було надано ще ряд рекомендацій та доручень.

джерело

63

Від адмін

Pin It on Pinterest