Шановні виборці! Моє життєве кредо як політика, кандидата у депутати до Канівської міської ради звучить так: роби те, що можеш, із тим, що маєш, і там, де живеш.

Любов і повага до свого міста й громади спонукає мене до активної життєвої позиції, бо тільки через прийняття на себе відповідальності, дієвість і розуміння актуальних проблем сьогодення починається будівництво свого дому, міста, держави.

Вірю в щасливе майбутнє кожного канівця, заможного, впевненого в собі, вільного у виборі. Бачу Канів безпечним, комфортним містом із розвиненою інфраструктурою, привабливим для туристів, із сучасними медичними й освітніми закладами, містом, де створені умови для розвитку малого і середнього бізнесу, де кожен почуває себе захищеним, відчуває свою значимість і є почутим владою.

Маю чітке бачення, як досягти мети за кожним з означених пунктів. Лише з вашою підтримкою, коли буду обраний до міської ради, отримаю можливість реалізувати свою програму дій.

Глибоко переконаний, що маленькі дії значно важливіші за великі наміри.

Звітую про свою роботу в якості депутата по виборчому округу №22 м. Канів, до якого входили мікрорайони вул. М.Горького, П.Чайковського, С.Єсеніна, В.Маяковського, Л.Українки, А.Головатого, О.Ломаки, частина вул. О.Кобилянської, провулків К.Смолятича, О.Грицика та В.Маяковського.

За період 2015-2020 років на окрузі за моїми депутатськими запитами виконані такі роботи:

– проведено монтаж освітлення на всіх вулицях мікрорайону;

– заасфальтовано вулиці Л.Українки, М.Горького, П.Чайковського, С.Єсеніна, частину вулиці В.Маяковського (від магазину униз), О.Кобилянської, провулок К.Смолятича, три провулки В.Маяковського; прокладено тротуар на вулиці В.Маяковського, проведена обрізка дерев;

– проведено заміну водогону по вулицях В.Маяковського (частково) та О.Ломаки;

– прокладено водозливний лоток на вулиці П.Чайковського;

– установлена зупинка на вулиці В.Маяковського;

– зроблено частковий ремонт дорожнього покриття на вул. О.Ломаки та А.Головатого (щебінь і гранвідсів);

– надано допомогу з заміни частини вікон у міській гімназії імені Івана Франка, а також іншим школам та дитсадкам.

Маю намір продовжити працювати в окрузі, межі якого відтепер розширюються.

Ставлю перед собою наступні завдання в окрузі та поза його межами:

– вивчати запити своїх виборців і працювати над їх здійсненням (через спілкування у соцмережах, особисті зустрічі та періодичні звітування);

– підтримувати молодіжні ініціативи та проекти;

– продовжувати роботу, спрямовану на благоустрій міста (асфальтування вулиць А.Головатого, О.Ломаки, О.Грицика);

– облаштувати сходи для переходу яру із вул. О.Пушкіна на вул. К.Смолятича;

– розробити дієву міську програму із забезпечення необхідними засобами для дистанційного навчання учнів (інтернет тощо);

– відстоювати права та захищати інтереси воїнів АТО/ООС, добровольців (виділення земельних ділянок, надання житла тощо);

– підтримувати державні ініціативи стимулювання, мотивації працівників медустанов і освітніх закладів.

Балотуюся по виборчому округу №3, дільниці якого розміщені в Канівському училищі культури і мистецтв, школі №1, Канівському вищому професійному училищі (ліве крило).

Чекаю на вашу підтримку!

Василь ЗУБКО

джерело

98

Від адмін

Pin It on Pinterest