Гра на музичних інструментах позитивно впливає на розвиток дитини, її успішне навчання у школі. Не менш корисні заняття музикою для дорослих. Якщо з дитячого віку ви вийшли, але мрієте навчитись грати на гітарі, акордеоні, піаніно – вам пряма дорога до Канівської дитячої музичної школи – тут успішно навчаються не лише діти, а й дорослі.

Найстаршому учневі дитячої музичної школи було 72 роки, коли він приступив до навчання. Це було на початку 2000 років…

Юрій Олексійович Арський усе життя мріяв навчитися грати на баяні, але можливість  відвідувати музичну школу в нього з’явилася лише коли він вийшов на пенсію. Не дивлячись на поважний вік, чоловік виявився здібним учнем – відучився 5 років, на рівні із іншими учнями здавав академічні концерти і навіть отримав свідоцтво про закінчення музшколи.

Наразі у Канівській дитячій музшколі навчають дітей і дорослих грі на фортепіано, духових і ударних інструментах, ксилофоні, гітарі, віолончелі, скрипці, бандурі, баяні, акордеоні. Окрім цього, діють вокальні ансамблі для дітей від 4 років, художній, хореографічний і театральний відділи. Школу відвідують 320 дітей. Нині музична школа має одну дорослу ученицю – медсестру Канівської лікарні, як опановує гру на віолончелі.

Ціни на навчання невисокі – від 120 до 180 грн. на місяць, є можливість скласти індивідуальний розклад занять. Навчальний рік у закладі розпочнеться 1 вересня, а подати заявку можна вже з середини серпня.

Юлія ТАШАНЬ

джерело

132

Від адмін

Pin It on Pinterest