13 тур. 10 жовтня.

ФК “Авангард” – ФК «УТК» 1:2
Оксамітний Андрій (21) – Новіков Сергій (43 (пен.)), Король Артем (88)

Огляд тринадцятого туру чемпіонату Черкаської області. Вища ліга. 2020

Тут, мабуть, ніхто не очікував сенсації. «Авангард» не відбирав очок в чемпіонаті ні в кого, крім канівчан. Але вийшло так, що в Монастирищі «УТК» було дуже непросто. «Авангард» продемонстрував дуже пристойну гру і тепличники вирвали таку їм потрібну перемогу лише в кінці матчу. Ну а на “УТК” тепер в заключному турі матч проти новоявленого чемпіона області, в якому визначиться, на якому підсумковому місці фінішують тепличники.

СК «Базис» – «Олімп» 6:1
Грицай Віталій (3, 24, 40 ), Гріщенко Юрій (32), Попсуй Олександр (72), Мачуленко Роман (87) – Підвисіцький Віталій (4)

Класична битва за «медальні шість очок». Програш «Олімпа» і не виграш «Базиса» значно зменшували відповідно їх шанси на призове місце. Боротьби не вийшло. Розлючений «Базис» по всім статтям переграв прямого конкурента.

«Альтаїр» – ФК «Родень» 9:0
Манасян Арсен (23, 84), Зоря Віталій (24, 44, 53, 82, 90+1), Колос Олександр (66), Таранушич Вадим (69)

Матч без якоїсь інтриги і, мабуть, турнірної мотивації. В підсумку «Альтаїр» (можливо) підняв собі настрій перед кубковим фінішом сезону, де будуть намагатися трофеєм врятувати сезон. Ну і на додачу Віталій Зоря оформив за собою титул кращого бомбардира сезону. Він і так би навряд чи від нього втік а тепер і поготів. Цікаво, що само по собі п’ять м’ячів в одному матчі то неабияке досягнення. Але фокус в тому, що у Віталія цього сезону було і більше! Згадайте перший тур і шість його голів у ворота «Авангарду»!

«Златокрай-2017» – СК «Росава» 3:1
Панченко Владислав (45+2, 52), Дорош Владислав (82) – Лобов Олександр (90+1)

Для чемпіонства господарям потрібно було здобути бодай одне очко в двох заключних турах. З огляду на виїзд в заключному турі до «УТК», єдиного теоретичного конкурента на фініші, то краще було собі не робити зайві нерви. Що і було зроблено без тих таки нервів – господарі перемогли. Гості лише в компенсований час забили гол престижу.

Огляд тринадцятого туру чемпіонату Черкаської області. Вища ліга. 2020
Огляд тринадцятого туру чемпіонату Черкаської області. Вища ліга. 2020

Фото з сайту “Табло”

Місто Золотоноша і район 16 років очікували на чемпіонський титул. Цей регіон заслужив на то в повній мірі. Останніми роками він був чисельно представлений в обласному чемпіонаті (доходило до трьох команд одночасно), мав масовий (принаймні було, цього року не в курсі поки що) місцевий районний футбол. Залишається привітати Золотоніщину, її прихильників футболу із таким очікуваним титулом. Аналогічно з чистим серцем можна привітати і гравців команди із чемпіонством. Варто згадати перше коло, коли команда не пропустила жодного м’яча. Тоді і було зроблено чемпіонський заділ і навіть втрати очок в другому колі не завадили «Златокраю-2017» тримати ситуацію під контролем. «Златокрай-2017» і в попередні роки роки мав у своєму складі кваліфікованих футболістів. Але постійно не вистачало чогось в більшості випадків навіть в трійку призерів пробитися. 2020-й перевернув історію їхню. Перед стартом цього сезону взагалі до останнього не відомо було гратиме ця команда чи ні. До того ж і склад зазнавав втрат. Наприклад, не грали тепер за «Златокрай-2017» знані в області Лобов, Гуд, Зоря (що, доречі, зараз став кращим бомбардиром цьогорічного чемпіонату області) і той таки Гамалій. От саме в останньому, напевне, і криється секрет, чого раніше, в попередні роки, команді не вистачало до такої визначної звитяги. Саме з приходом на тренерський «місток» в «Златокраї-2017» В’ячеслава Гамалія і «склався пазл». Тому окреме вітання тренеру, який провів «Златокрай-2017» по дистанції без епатажу, нервових «емоційних» гойдалок і т.п. Вийшло у В’ячеслава Гамалія майже як у Олександра Македонського – «прийшов, побачив, переміг». Красномовно в порівнянні.

джерело

66

Від адмін

Pin It on Pinterest