Шановні виборці Степанецької громади! Ми з вами стоїмо на порозі чергових місцевих виборів – 25 жовтня обиратимемо депутатів і сільського голову.

Позаду трирічний шлях становлення і розвитку. Використавши можливості фінансової, адміністративної та господарської автономії, ми розпочали процес інфраструктурного відновлення населених пунктів Степанецької громади, розвитку науково-технічної бази закладів освіти, матеріально-технічної бази комунальних підприємств.

За цей період був накопичений цікавий досвід соціального новаторства та партнерства. Не зважаючи на пандемію коронавірусної інфекції і карантинні обмеження, лише за останній рік було започатковано та реалізовано багато проектів, а такі як центр розвитку особистості “СтепХаб”, громадська майстерня в Степанецькому ліцеї вирізняють нашу громаду з-поміж інших. Щойно започаткована ініціатива Громадського бюджету, в якій вже триває голосування за проекти. Саме від вас, шановні виборці, залежатиме, які проекти будуть реалізовані коштом бюджету громади у 2021 році.

Щиро вітаю з приєднанням до нашої команди жителів сіл Таганча, Поташня, Мельники та Голяки. Разом із тим розширення Степанецької територіальної громади вимагатиме нових зусиль і відповідальної праці, продовження руху нелегким, але вже проторованим шляхом розвитку і змужніння.

Перелік всього зробленого вагомий, він дає мені впевненість і моральне право звернутися до вас за підтримкою і довірою, щоб наступний п’ятирічний термін ми знову працювали разом для нашої рідної територіальної громади.

Водночас звертаюсь до представників усіх політичних сил, які беруть участь у виборах – закликаю дотримуватись норм права, моралі та демократії.

Продемонструємо всім, що ми свідомо робимо свій вибір і готові розділити відповідальність за подальшу долю нашої громади.

Об’єднуймося, дорогі земляки, заради розвитку Степанецької територіальної громади!

Із повагою та щирими побажаннями перемог і процвітання нашій громаді – Олександр ЯРЕМЕНКО

джерело

62

Від адмін

Pin It on Pinterest