Канів – одне з наймальовничіших міст не тільки Черкащини, але й усієї України. Де ще можна побачити таку природу? Зустріти таких щирих, відвертих людей? Зануритися в атмосферу, що склалася протягом багатовікової історії: від сивої давнини до сучасності?

Таким ми його бачимо вперше, роблячи невпевнені кроки, таким ми його любимо, стаючи міцно на ноги, ще кращим ми хочемо передати його своїм дітям і онукам!

Саме в таке місто я приїхала 16 років тому і щиро закохалася.

Тоді, у 2004 році, я посіла посаду заступника директора в Канівському вищому професійному училищі радіоелектроніки та машинобудування і поринула в нову для мене роботу. Проходив час, я набувала досвіду роботи у професійній (професійно-технічній) освіті, аналізувала, вивчала проблеми, шукала шляхи їх вирішення. Минули роки, і ось вже четвертий рік я – директор цього навчального закладу.

Це був непростий шлях, який мені довелося проходити практично з азів, роблячи перші маленькі кроки. На сьогодні можу з упевненістю сказати, що вони переросли у впевнену ходу, за якою, не вагаючись, іде увесь колектив ввіреного мені закладу.

Зупинятися вже не хочу і не можу. Маю потенціал, бажання, досвід. Тому вирішила йти у депутати та стати корисною нашому місту, нашій громаді. Бо до влади повинні приходити ті, хто прагне змінити життя людей на краще.

Іду з Партією Зелених України тому, що бачу відсутність популізму, реальну роботу, втілення і реалізацію багатьох проектів.

Я, як і більшість виборців, завжди скептично ставлюся до передвиборчих програм. Вони у всіх кандидатів завжди були однотипними і яскравими. А от про виконання програми переможці забувають відразу після виборів.

Моя передвиборча програма з поваги до виборців – проста і реалістична. Тому що жоден кандидат краще за медиків не знає проблем медицини, краще за освітян не знає проблем освіти, краще за агронома не знає проблем сільського господарства. І тому, на мою думку, враховуючи мій життєвий і професійний досвід, завдання депутата наступні:

– підтримувати зв’язок із виборцями, громадою, трудовими колективами і громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади;

– інформувати виборців про роботу місцевої ради та її органів;

– брати участь у громадських слуханнях;

– вивчати громадську думку; вивчати потреби територіальної громади, інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні;

– розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходи щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

Пріоритетні напрямки розвитку громади, задля яких я буду працювати:

– освіта;

– енергозбереження та екологічна безпека;

– інвестиції та туризм;

– соціальна політика;

– молодіжна політика та спорт;

– дозвілля та відпочинок.

Бути депутатом для мене – це бути корисною людям. І лише наша спільна, плідна праця принесе результати, тому що ми можемо і повинні жити краще.

Олена ВОЛОЩЕНКО

джерело

113

Від адмін

Pin It on Pinterest