У Черкаській області знову змінили карантинні зони. За оновленим рішенням Канів лишається в червоній, а Черкаси, Золотоноша, Умань і ще низка міст області переходять у помаранчеву карантинну зону. Нове епідемічне зонування почне діяти від 12 жовтня 2020 року.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє міністр Кабінету міністрів – Олег Немчінов. 

У Каневі продовжать діяти такі додаткові обмеження до чинних щодо “зеленої”, “жовтої” та “помаранчевої” зон:

  • заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом. Також заборонена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

Водночас дозволяється перевезення легковими автомобілями, у яких не більше п’яти осіб, не рахуючи осіб віком до 14 років. А також – службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції.

  • Заборонено приймати відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, закладах громадського харчування, торгово-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, торговельного і побутового обслуговування населення.

Але дозволена торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом. А також – провадження банківської та страхової діяльності, медичної практики, ветеринарної практики. Дозволена діяльності автозаправних комплексів, СТО, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність з ремонту комп’ютерів, побутових виборів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.

Працюватиме й служба адресної доставки.

  • Заборонено відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, крім тих, які надають екстрені соціальні послуги, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги,соціального патрулювання.

У “помаранчевій” лишаються місто Сміла, Канівський і Смілянський райони. Із 12-го жовтня “помаранчевими” стають також Черкаси, Ватутіне, Золотоноша та Умань, Городищинський, Драбівський, Жашківський, Звенигродський, Золотоніський, Кам’янський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Манківський, Монастирищенський, Тальнівський, Уманський, Христинівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони.

Ця зона передбачає заборону:

  • діяльності закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
  • діяльності розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
    планових госпіталізацій у лікарнях;
  • роботу спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури;
  • прийом нових змін в дитячі табори;
  • обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей

У “жовтій” зоні більше не лишається міст Черкаської області.

Додамо, в Україні лише два міста у “червоній” зоні – Суми й Канів. За весь період в Канівському районі лабораторно підтвердили діагноз COVID-19 548 особам. За даними Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги, лише за вчора коронавірус виявили у 49 канівчан.

джерело

154

Від адмін

Pin It on Pinterest